استارتاپ دروتات را بیشتر بشناسید...

دروتات یک استارت آپ نوپا در حوزه ی بهداشت و سلامت است. این گروه توسط تعدادی از دانشجویان پزشکی و با حمایت شرکت افق اندیشه نگار راه اندازی شده است.
هدف ما ارایه ی شیوه ای نوین در بستر سلامت، بهداشت و درمان است.
امید است تا بتوانیم در مسیر تحقق اهداف خود گام های موثری برداریم و عامل تغییری بزرگ باشیم.
تغییری دست نیافتنی اما ممکن …

تاریخچه ی دروتات

دروتات در عین آن که استارتاپی نوپا و جوان محور است با پشتوانه ی سابقه ای 3 ساله در عرصه ی سلامت قدم گذارده است و تا رسیدن به اهداف خود نیز با شما همراه خواهد بود.

اولین سال شکل گیری

دروتات در اولین سال شکل گیری خود با نام ایران هلث و با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه ایجاد شد و اعضای تیم آن با انگیزه ی بالا در مسیری دشوار گام نهادند.

دومین سال فعالیت

استارتاپ دروتات با نام ایران هلث به صورت بانک اطلاعاتی جامع و مرجع معتبر و گسترده ای از پزشکان و خدمات درمانی فعالیت خود را جهت بخشید.

سومین سال فعالیت

ایران هلث با هدف ارتقا و بهبود خدمات مدتی در پشت صحنه به فعالیت پرداخته و زیر نظر اتاق فکر های متعدد استراتژی های تازه ای را در بطن خود جان بخشید.

و دروتات متولد می شود

در سال 1397 به طور رسمی ایران هلث زیر نظر متخصصین حوزه ی سلامت و اتاق فکر های بسیار قوی با برنامه هایی منحصر به فرد متولد شد و فعالیت رسمی استارتاپ دروتات آغاز گردید.

چشم انداز دروتات

امید است در آینده ای نه چندان دور هر ایرانی با دروتات سلامتی را پایدار حس کند...

تیم جوان دروتات

متین باغانی

متین باغانی

سرپرست اتاق فکر

دروتات از افرادی تشکیل شده که زندگی عادی براشون خسته کننده س! ما می خوایم رویاها و آرمان هامون رو زندگی کنیم..دور از دسترس اما قابل انجام...

امیرحسین حیدری

امیرحسین حیدری

معاونت اتاق فکر و سرپرستی تیم تولید

همه ي ما هميشه تو ذهنمون ايده هايي داشتيم كه ميخواستيم عملی بشن.ايده هايي كه گاهي فقط در حد يه فكر ميمونن.اما تفاوت آدما همينجاس!ما اينجاييم كه براي ايده هامون تلاش كنيم و بيشتر از يك فكر واسش بجنگيم.ايمان داريم كه ميتونيم....

الهام سادات میری

الهام سادات میری

مسئول بخش دیجیتال

دروتات زاده ی ذهن هاییه که دیگران رو به خودشون ترجیح میدن...سلامتی جامعه برای ما از هر چیزی مهم تره...اینو ثابت می کنیم...

fa_IRPersian
fa_IRPersian